سوالات متداول

/سوالات متداول
سوالات متداول1398-5-14 17:19:23 +00:00

موفقیت شما خواسته ی ما

سوالات متداول دوره فشرده زیست پایه

پس از دریافت مدارک و پذیرش درخواست شما، موسسسه GDC-EDUCATION Ltd یک پذیرش رسمی به شما ارسال خواهد کرد که می توانید برای درخواست ویزای دانشجویی به سفارت اسپانیا در ایران ارائه دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تمامی اسناد و مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی می توانید از وبسایت رسمی سفارت اسپانیا در تهران http://www.exteriores.gob.es/Embajadas/TEHERAN دیدن کنید و یا با شماره 021-22568681  تماس بگیرید.

در صورت رد شدن درخواست ویزای شما، GDC-EDUCATION Ltd متقبل بازپرداخت کامل هزینه ها خواهد شد.

سیستم امتیاز دهی آزمون ورودی دانشگاههای دولتی  از 14 میباشد.

برای ورود به دانشگاه های دولتی، دانش آموز به حداقل امتیازهای زیر نیاز خواهد داشت:

  • رشته دندان پزشکی: 5 /14
  • رشته پزشکی: 12/14
  • رشته دامپزشکی: 37/14

با گذراندن 2 سال پایانی دبیرستان و پیش دانشگاهی در ایران شما به طور مستقیم حدود 5.25 (یا بیشتر، بسته به معدل) از 14 امتیاز را کسب میکنید.

ما کیفیت را تضین میکنیم. با این حال موفقیت هر دانش آموز بسته به عملکرد و تلاش خود او خواهد بود. دوره ی فشرده زیست پایه به همراه تیم حرفه ای و با تجربه خود، تمامی مطالب مورد نیاز برای قبولی در امتحان را ارائه و تدریس میکند. این دوره همچنین شامل کلاس های زبان اسپانیایی فشرده است که به منظور آماده سازی دانش آموزان در سطح مورد نیاز امتحان و حتی بالاتر،  در نظر گرفته شده اند.

دانش آموران 3 گزینه خواهند داشت:

  • تکرار دوره فشرده زیست پایه به صورت رایگان.
  • برای رشته دندان پزشکی: ورود دانش آموز به دانشگاههای خصوصی تضمین میشود.

برای رشته های پزشکی: ورود به دانشگاه خصوصی، در صورت عملکرد خوب دانشجو در دوره ی فشرده زیست پایه ، در نظر گرفته میشود.

سوالات متداول دوره دانشگاه کاتولیکی والنسیا

بله. عنوان رسمی این مدرک دندان پزشکی عمومی (Grado en Odontologia) بوده و پس از اتمام دوره، عنوان شما فارغ التحصیل از رشته دندان پزشکی ((Graduado / an en Odontologia خواهد بود، که معادل با لیسانس جراحی دندان از دانشگاه های دندان پزشکی بریتانیا میباشد.

این یک تهدید بالقوه برای همه رشته های پیراپزشکی در اروپا است. درحال حاضر می توان گفت که مدرک تحصیلی شما به هیچ وجه تحت تغییر شرایط سیاسی در انگلیستان، تهدید و تضعیف نخواهد شد و در صورت فارغ التحصیلی، میتوانید در 27 کشور دنیا کار کنید. در صورت خارج شدن انگلستان از حوزه یورو و طبق قوانین حوزه یورو، چنانچه مدرک شما خارج از کشور انگلستان گرفته شده باشد، ورود شما به این کشور مستلزم انجام امتحان ORE خواهد بود.

خیر. هزینه تحصیل، صرف نظر از کشور مبدا دانش آموز، تغییری نخواهد کرد. با این حال ممکن است امکان داشتن شغل پاره وقت برای دانشجویان تحت تاثیر قرار گیرد، و این درحالیست که هیچکدام از دانش آموزان فعلی ما زمان کافی برای انجام کار نیمه وقت را ندارند. همچنین احتمال میرود که برای داشتن اقامت ویزا لازم باشد اما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی مبنی بر این وجود ندارد.

خیر. تمام این دوره ی تحصیلی و تمام امتحانات به زبان انگلیسی هستند، و لکن دانستن زبان اسپانیایی برای کلاس های عملی سالهای آخر در کلینیک دانشگاه ضروری است. با این حال، شما پنج سال در محیط اسپانیایی زندگی خواهید کرد و تصور این که شما بتوانید در طول این مدت فقط با استفاده از زبان انگلیسی زندگی کنید، غیر منطقی خواهد بود. برای اینکه دانش آموزان بتوانند برای واحدهای عملی به کلینیک دانشگاه وارد شوند، باید تا پایان سال سوم به سطح خاصی از زبان اسپانیایی برسند. دانستن زبان اسپانیایی نه تنها برای تحصیل و برقراری ارتباط با بیمار، بلکه برای کیفیت زندگی شما و آشنایی با فرهنگ اسپانیا نیز حیاتی است.

ما نمی توانیم شما را در ارتباط مستقیم با دانش آموزان این دوره قرار دهیم، به این دلیل که حجم سوالات و درخواست ها بسیار بالا بوده و ما نمی خواهیم وقت دانش آموزانمان را به این منظور صرف کنیم. شما مطمئنا می توانید در طول هفته با دانشجویان دیدار کنید. همه دانش آموزان سال اول قبل از شروع سال تحصیلی و از طریق رسانه های اجتماعی به خوبی به یکدیگر معرفی می شوند.

ما خیلی خوب می دانیم که نمرات پیش بینی شده زیاد قابل اعتماد نیستند. اگر شما نتوانید نمره ABB را کسب کنید، از طرف ما هیچ تعهدی مبنی بر پذیرش شما وجود ندارد. در سال های گذشته، گاهی دانش آموزانی که با اختلاف کمی این نمره را از دست داده بودند، به خصوص در صورتی که نمرات بالایی در دروس شیمی و زیست شناسی داشتند، قادر به به دست آوردن پذیرش شدند. در صورتی که شما نمره مورد نیاز ABB را از دست داده و توسط ما پذیرش نشدید، شما بازپرداختی برابر با نیمی از هزینه بسته مراقبتی را دریافت خواهید کرد. هزینه درخواست و پیش پرداخت شما، از دست خواهد رفت. در شرایط خاص ممکن است بتوانیم جای شما را برای یک سال نگه داریم، اما این امر مستلزم پرداخت دوباره پیش پرداخت خواهد بود.