شرایط پذیرش

/شرایط پذیرش
شرایط پذیرش1398-5-15 23:18:43 +00:00
GDC Education Ltd

موفقیت شما خواسته ی ما

شایستگی

 ارسال مدارک

 بررسی

 موفقیت

دانشگاه کاتولیکی والنسیا UCV

شرایط پذیرش:

 • دانش آموزان ایرانی: ارائه مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی.
 • دانش آموزان در انگلستان: حداقل نمره َABB  در امتحانات A Level ، شامل دروس: زیست و شیمی و امتیاز IB . برای دانش آموزان اسکاتلند ( Advanced highers بیولوژی و شیمی بالاتر از B ) و ایرلند ( Leaving Certificate بالاتر از 420 در زیست و شیمی).
 • مدارک دانشجویان بقیه اروپا نیز پذیرفته میشود.
 • در حال حاضر GDC-EDUCATION Ltd انتقال دانشجو به سالهای بالاتر را قبول نمیکند.

پذیرش در دانشگاه کاتولیکی والنسیا UCV  به زبان انگلیسی به طور اختصاصی توسط ما انجام میشود. دانش آموزان واجد شرایط به ترتیب زمان ثبت نامشان پذیرش شده و پذبرش تا زمان پر شدن ظرفیت ادامه پیدا میکند و پذیرش دانشجویان تاریخ پابان معینی ندارد.

هزینه ها:

هزینه شهریه ها در سال تحصیلی 2019-2020 برابر با 15.930 یورو میباشد. پس از دریافت پذیرش، متقاضی به مدت 10 روز فرصت دارد مبلغ 1.400 یورو تحت عنوان هزینه رزرواسیون و اطمینان از پذیرش را پرداخت کند. باقیمانده مبلغ شهریه (منهای 1.400 یورو هزینه رزرواسیون) قابل قسط بندی و پرداخت 10 ماهه از ماه سپتامبر تا ماه جولای بوده و در صورت پرداخت کامل شهریه در ماه سپتامبر درصدی تخفیف شامل دانش آموز میشود.

همچنین موسسه GDC-EDUCATION Ltd ارائه دهنده بسته مراقبت و ارائه خدمات به دانش آموزان خارجی میباشد. این خدمات عبارتند از: دریافت کارت ویزای یک ساله دانشجویی (NIE)، جستجوی محل اقامت، باز کردن حساب بانکی و درخواست بیمه درمانی،  معادل سازی مدارک بین المللی با وزارت آموزش و پرورش اسپانیا و همچنین پشتیبانی دانش آموز در طول سال اول تحصیلی در دانشگاه.هزینه این بسته ۵۰۰۰ یورو بوده، و جزو هزینه های پذیرش به شمار میرود. پرداخت به طور کامل قبل از درخواست پذیرش دانشگاه دریافت شده و باید ظرف 10 روز پس از زمان دریافت درخواست پذیرش انجام شود.

پذیرش:

در صورت تمایل به اخذ پذیرش، لطفا از طریق info@gdc-education.org با ما تماس بگیرید و فرم درخواست پذیرش را دریافت نمایید. در صورت مطابقت مدارک شما با الزامات ذکر شده در بالا ، درخواست شما در نظر گرفته میشود.

دوره فشرده زیست پایه

شرایط پذیرش:

 • معدل سال سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی بالاتر از 18.5 (نتیجه عملکرد دانش آموز بیشتر از 92%) در دروس زیست، شیمی و ریاضی.
 • دانش پایه انگلیسی.

هزینه ها:

هزینه شهریه این دوره در سال تحصیلی 2019-2020 برابر با  18.000  یورو میباشد. این هزینه شامل دروس پبش نیاز، و همچنین کلاس های فشرده اسپانیایی میباشد.

از جمله دیگر  امتیازات موسسه GDC-EDUCATION Ltd ارائه رایگان بسته خدماتی به دانش آموزان خارجی این دوره میباشد. این خدمات عبارتند از:

 • دریافت کارت ویزای یک ساله دانشجویی (NIE)
 • جستجوی محل اقامت
 • باز کردن حساب بانکی و درخواست بیمه درمانی
 • معادل سازی مدارک بین المللی با وزارت آموزش و پرورش اسپانیا
 • پشتیبانی عملکرد دانش آموز در طول سال اول تحصیلی در دانشگاه

پذیرش:

در صورت تمایل به اخذ پذیرش، لطفا از طریق info@gdc-education.org با ما تماس بگیرید و فرم درخواست پذیرش را دریافت نمایید. در صورت مطابقت مدارک شما با الزامات ذکر شده در بالا ، درخواست شما در نظر گرفته میشود.

همین امروز ثبت نام کنید

فرم درخواست را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان گروه با شما تماس بگیرند